NGK

AvtoAd

27/03/2019
NGK

Компанія NGK (NGK Spark Plug Europe GmbH) є одним з безперечних лідерів на ринку свічок.

Компанія NGK була заснована у 1921 році в Японії. Завдяки особливій увазі до якості продукції, що випускається, продукція компанії в короткий час стала широко відомою в усьому світі і сьогодні компанія має чотирнадцять заводів у восьми країнах світу. Свічки, вироблені компанією NGK, визнані оригінальними деталями і постачаються на конвеєри 87% виробників автомобілів.

Продукція NGK відповідає найвищим стандартам якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами ISO 9002/QS-9000

Свічки NGK також мають свою історію участі в перегонах – від перших серій перегонів Карт, до відомих змагань, що проводяться NHRA, і скрізь зарекомендували себе з найкращої сторони.

Свічки запалювання NGK використовуються в серійному виробництві великими виробниками двигунів та автомобілів по всьому світу: Alfa, Audi, BMW, Honda, Mazda, Mitsubishi, Renault, Saab, Toyota, VW і багато інших. Фірма постачає свічки запалювання і дроти високої напруги для 30 компаній-виробників автомобілів. Команди Ferrari і McLaren-Mercedes, що беруть участь в “Формулі 1”, довіряють якості свічок запалювання NGK.

Асортимент компанії включає в себе свічки серії V-Line – “універсальні”. Конструкція свічок NGK-V-Line дозволяє максимально продовжити термін служби каталізатора, обмежений непомітними перебоями в запаленні. Нова конструкція V-Line знижує до мінімуму ймовірність перебоїв, економить паливо, знижує шкідливі викиди в атмосферу.

Компанія пропонує свічки серії “Platinum” PFR – з платиновим покриттям. Воно дозволяє максимально продовжити термін життя свічки.

Свічки серії “Iridium” IFR – з іридієвим покриттям – революційно нове покоління іридієвих свічок запалювання. Ці свічки запалювання мають центральний електрод, зроблений зі спеціального сплаву іридію. Іридієві свічки запалювання NGK були розроблені для двигунів останнього покоління і втілюють у собі всі найсучасніші наукові розробки. Сплав іридію має більш високу зносостійкість, ніж платина, що дозволяє зменшити діаметр центрального електрода до 0.4 мм.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/