MOOG

AvtoAd

27/03/2019
MOOG

Бренд Moog належить всесвітньо відомому концерну Federal Mogul, заснованому у 1899 році.

Moog – це компанія, що виробляє компоненти для ходової частини автомобіля, рульового механізму і підвісних компонентів. Відмінною рисою даних вузлів є так звана Moog M2 Technology, особливість якої полягає у специфічній будові підшипника, який забезпечує плавне, рівне обертання на 360 градусів, що в свою чергу гарантує повну керованість автомобіля.

Сьогодні продукція компанії є найбільш популярною в своєму секторі американського ринку автомобільних запчастин. Спочатку продукція компанії випускалася тільки для автомобілів американського виробництва. Але згодом компанія прийняла рішення вийти на європейський ринок і сьогодні запчастини MOOG виробляються також для машин німецького, італійського, французького, виробництва.

На європейському ринку запчастин представлена ​​така продукція MOOG: важелі підвісок, стабілізатори, кермові тяги, кульові опори і шарніри, осьові тяги та інші.

Всі запчастини MOOG відрізняються високим рівнем якості, довговічності і надійності. Крім того, споживачам представлений досить широкий асортимент продукції за доступною ціною. Всі ці фактори дозволили торговій марці MOOG завоювати провідні позиції на європейському ринку автомобільних запчастин. Надійність та професійність компанії доводиться ще й тим, що MOOG вже протягом багатьох років виступає основним постійним спонсором автомобільних перегонів Nascar (американська альтернатива Формулі-1).

Завдяки запатентованим інноваціям, компанія пропонує комплексну систему ходової частини, що забезпечує покращену роботу автомобіля, його маневреність, довговічність і високу якість. При виготовленні деталей ходової частини Moog використовує легковагові деталі, а це зменшує вагу автомобіля, збільшує його пластичність і довговічність.

Вся продукція відповідає найжорсткішим вимогам автомобільної індустрії. Професіонали цінують марку Moog за вміння знаходити правильні та швидкі рішення.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/