METELLI

AvtoAd

27/03/2019
METELLI

Компанія METELLI була заснована у 1962 році в Італії. Спочатку вона була інженіринговою компанією, що займається розробкою технологій та продажем патентів.

Придбання компанії Graf SpA, одного з відомих виробників водяних насосів і гальмівних дисків, в 2001 році дозволило компанії вийти на принципово новий рівень: тепер вона пропонує широкий асортимент найрізноманітніших запасних частин, які охоплюють практично всі європейські, американські, японські, корейські автомобілі. На додаток до вищеназваних позицій, компанія виробляє камери згоряння двигунів, регулювальні шайби ГРМ, маслоз’ємні ковпачки, болти ГБЦ, гальмівні диски і барабани, задні гальма, водяні насоси. Всього асортимент налічує понад 7000 позицій, які постійно є в наявності на складах.

Якість продукції забезпечується за допомогою використання високоякісної сировини та нових технологій, зокрема системи комп’ютерного контролю CNC. В результаті вся продукція METELLI повністю відповідає всім жорстким вимогам автовиробників, а сама компанія вважається лідером у галузі виробництва оригінальних запчастин і деталей для ринку aftermarket.

Компанія METELLI гарантує високу якість та дотримання всіх вимог для випущених нею Шрусів завдяки використанню якісних складових і сировини, яка виробляється провідними виробниками в цій області. Спеціальні марки сталі та інноваційні технології дозволяють домогтися довговічності і надійності всіх випущених компанією деталей.

Асортимент водяних насосів нараховує більше 600 позицій і охоплює 98% автомобілів європейського виробництва. Щорічно розробляється 40 нових видів насосів відповідно до швидкоплинними реаліями автомобільного ринку. Якість помп визначається якістю підшипника і сальника. У помпах (водяних насосах) компанії встановлюються якісні підшипники від провідного виробника SKF і сальники з новітніх матеріалів, що володіють необхідними технічними параметрами. Таким чином, якість водяних насосів компанії METELLI (торгова марка GRAF) не поступається якості оригінальних запчастин, які встановлюються при конвеєрній збірці.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/