Mercedes-Benz влаштовує революцію: елітні купе і кабріолети замінюють на одну модель

AvtoAd

01/07/2021
 Mercedes-Benz влаштовує революцію: елітні купе і кабріолети замінюють на одну модель

Марка Mercedes-Benz в рамках скорочення свого модельного ряду і зменшення внутрішньої конкуренції прибере зі свого лінійки купе і кабріолети С- і E-класу. На зміну прийде зовсім нова модель, яка отримає індекс CLE. Крім цього, вона стане свого роду наступником родстера SLC, від якого німецька марка відмовилася вже деякий час назад, повідомляє Автогід

 

Купе і кабріолети не приносять німецької компанії великих грошей, про це повідомив глава департаменту розробок бренду Mercedes-Benz Маркус Шафер. Але присутність подібних моделей в ряду важливо з точки зору іміджу марки, тому повністю від них відмовлятися не будуть, при цьому їх кількість зменшать.

 

майбутня новинка Mercedes-Benz набуде вигляду дводверного 4-місного кабріолета, оснащеного тканинним верхом. Його розроблять на тій же платформі, яка була використана для актуального Mercedes-Benz C-Class , а моторну лінійку складуть переважно 4-циліндрові двигуни. При цьому застосування рядних «шісток» не виключається, але тільки для самих дорогих версій новинки.