LUK

AvtoAd

29/03/2019
LUK

Фірма LuK, одна з провідних світових виробників автомобільних зчеплень, була заснована у 1965 році в місті Бюлетень (Шварцвальд).

Засновником виступила група INA Schaeffler. Продажами на вторинному ринку займається 100%-ве дочірнє підприємство фірми LuK – LuK-Aftermarket Service oHG (до 2002 року – AS Autoteile-Service GmbH & Co), що має свої підрозділи в 14 країнах світу.

Асортимент продукції включає в себе: корзини та комплекти зчеплення, ведені диски, вижимні і опорні підшипники, направляючі втулки вижимних підшипників, троси зчеплення, маховики, насоси, гідропідсилювачі керма, амортизатори багажника, амортизатори рульового управління та двигуна.

Всі заводи компанії працюють за єдиною технологією, використовуючи при цьому єдину для всіх підприємств LuK інженерну базу даних. Більше 10% персоналу зайнято виключно проектуванням і створенням нових технологій.

Сьогодні компанія має понад 3 300 патентів на винаходи в області зчеплень. У 1991 році зі створенням нового підрозділу LuK вийшла на ринок гідравлічних систем. Насоси гідропідсилювача керма LuK відіграють провідну роль на ринку автомобілів високого класу.

У цей час були розпочаті поставки зчеплення з електронним управлінням для BMW. У компанії LuK була розроблена нова система електронного управління зчепленням (ЕКМ). Це, по суті, найкомпактніше автоматичне зчеплення і з 1997 року воно використовується в серійному виробництві Mercedes A-класу. Асортимент зчеплень LuK настільки широкий, що охоплює практично всі випущені в світі моделі.

Компанія здійснює поставки на такі виробництва, як Daimler-Chriysler, Ford, Volvo, Jaguar, BMW, Rover, PSA, Nissan, Ranault, Fiat, CNH та інші.

Вся продукція піддається 100%-ному вихідному контролю.

У 2003 році компанія була визнана офіційним постачальником зчеплень і двомасових маховиків на конвеєри Honda Motors. Промислова група LuK першою з європейських постачальників отримала визнання своєї роботи від провідного японського концерну.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/