Коли Слід Замислюватись Про Зміну Свого Автомобіля

AvtoAd

25/03/2019
Коли Слід Замислюватись Про Зміну Свого Автомобіля

Для когось автомобіль – звичайний засіб пересування, на кожен день. І його власник буде їздити на машині до тих пір, поки вона чисто не проржавіє, від неї не відваляться колеса або просто не «помре» двигун.
Дехто намагається через кожні 2-3 роки оновлювати свій гараж, і міняти практично нове авто на ще більш нове, економічне і напхане технологічними примочками. Та не можна заперечувати той факт, що термін життя авто поступово скорочується.
Виробники економлять на всьому: на ресурсі двигуна, на якості кузовних елементів, на обробці салону.
Все робиться для того, щоб автовласник якомога раніше почав витрачатися на регулярний ремонт машини, і зрозумівши, що це занадто «б’є» по гаманцю, пересів на нове авто. І все ж, для покупки чергового «залізного коня» повинні бути цілком конкретні аргументи.
Невиліковна хвороба
Найбільше від негоди й погані дорожні умови страждає кузов. Навіть найдосвідченіші водії потрапляють в ДТП, нехай і дрібні. До того ж, якщо авто бюджетного класу, то у нього досить швидко починається «старіння» лакофарбового покриття, виникають відколи, подряпини. Підсумок передбачуваний – корозія. На ранній стадії її ще можна «зловити» – витравити, підфарбувати. Але якщо іржа проявляється десь в районі порогів, крил, або, ще гірше, на дверях – ліквідувати її практично неможливо. І це вагомий аргумент для того, щоб задуматися про зміну авто.
Тільки для мільйонерів
Власники старих «Мерседесів», «Ауді», «БМВ», років так 80-х випуску, з гордістю заявляють, що їхні двигуни мільйон кілометрів відпрацюють без капремонту, і зносу їм не буде. У цих словах дійсно є велика частка правди. А ось в сучасних автомобілях «мільйонників» вже не знайти. Ресурс двигуна розрахований в кращому випадку на 400-500 тис км, але найчастіше – на 250-300 тис км. Ні, це не означає, що автомобіль після цієї позначки зупинеться і встане як укопаний. Але у мотора з великою ймовірністю почнуться проблеми і поломки, на ліквідацію яких доведеться витрачати чималі гроші. Так може краще «оновити» сам автомобіль?