Хетчбек Nissan Tiida знайшов версію в стилі останнього Note

AvtoAd

04/07/2021
Хетчбек Nissan Tiida знайшов версію в стилі останнього Note

Від свіжого Єнота інший «пятидверці» дісталася радіаторна решітка, є ще кілька обновок, але техніку реформи, швидше за все, не торкнулися.
Модель Nissan Tiida і її різновиди (наприклад, в Європі це був Pulsar) вже давно покинули більшість ринків збуту марки. В Китаї і на Тайвані «пятидверки» як і раніше в строю, причому там представлені різні машини (китайська сучасніше): в Піднебесній виробництво налагоджено на заводі СП Dongfeng Nissan, на острові ж за випуск відповідає місцева фірма Yulon (їй належить невдаха бренд Luxgen).

 

Оголошено, що вигляд Tiida J розроблений ніссанівським підрозділом Autech (займається, в основному, переробкою серійних автомобілів Nissan в Японії). Хетч з літерою дісталися більш агресивний передній бампер і нова радіаторна решітка, причому візерунок у неї такий же, як у Nissan Note останнього покоління. Крім того, Tiida J отримала декоративні хромовані «бумеранги», що підпирають головну оптику (такий декор є і у Note). У фар стару форму, але вони тепер повністю світлодіодні (у «простий» Тііди світлодіодні тільки ходові вогні). Також хетч знайшов LED-противотуманки і двоколірні 16-дюймові диски. Корму марка ще не показала, місцеві профільні ЗМІ вважають, що задній бампер теж замінили, плюс могли затемнити ліхтарі.

 

Усередині Tiida J – чорно-коричнева оздоблення замість просто чорної у стандартній «пятидверки», до того ж у вставки на передній панелі інша текстура. В іншому інтер’єр не змінився. Мультимедійна система з 7-дюйовим тачскріном входить з список стандартного устаткування, а за доплату можна буде замовити комплекс систем безпеки Nissan Safety Shield 360 (камери кругового огляду, системи попередження про вихід із займаної смуги і запобігання фронтального зіткнення, проекційний дисплей).

 

Про мотори поки ні слова, втім, він, ймовірно, перейшов з базового хетча: на Тайвані Nissan Tiida сьогодні пропонується з бензиновим «атмосферником» HR16DE 1.6 потужністю 115 к.с., який працює в парі з варіатором X-Tronic. Перш у моделі ще була 185-сильна «турбочетвірка» аналогічного об’єму, але на початку цього року її відправили у відставку.

 

У продажу Nissan Tiida J чекають у другій половині поточного місяця, хоча презентацію можуть провести раніше. Хетч втрачає покупців: в 2020-му на Тайвані, за даними місцевих медіа, було реалізовано 4484 примірника – це лише на 8% менше, ніж роком раніше, але ось в 2018-му Тіїда знайшла там майже 8000 власників. Не виключено, що версія J виявиться останньою обновкою для моделі.