HANS PRIES

AvtoAd

29/03/2019
HANS PRIES

У порівнянні з багатьма компаніями-постачальниками автомобільних запчастин, компанія HANS PRIES виглядає досить молодою, але, разом з тим, успішною для того, щоб сьогодні складати гідну конкуренцію світовим лідерам з відомими іменами.

Свою історію фірма HANS PRIES розпочала у 1954 році. Засновниками компанії були Ханс і Лізелотте Прис, у яких на момент заснування компанії були лише бувший «Жук», дорожня друкарська машинка та величезна кількість ідей, які хотілося втілити відразу ж. Однак, фірмі HANS PRIES довелося пережити різні періоди розвитку – злети та падіння, після яких знову треба було відновлюватися.

Основним пріоритетом компанії завжди є побажання і вимоги клієнтів, через що асортимент оригінальних запчастин постійно розширюється. Компанія досить швидко реагує на попит, що виникає у споживачів, пропонуючи їм все нові й нові комплекти деталей для автомобілів різних марок і модифікацій.

В 1997 році компанія HANS PRIES розширила своє виробництво завдяки додатковому асортименту запчастин для автомобілів марки Opel. Побачивши відмінний відгук клієнтів, компанія робить наступний крок вже в 2000 році – асортимент розширюється за рахунок запчастин для автомобілів Ford.

Компанія спеціалізується на постачанні комплектуючих для таких брендів зі світовим ім’ям, як Opel, VolksWagen, Audi, Ford, Skoda, Seat, Vauxhall, а також є обмежена програма для BMW і Mercedes.

У каталозі запчастин присутні деталі для двигуна (силового агрегату) – клапанні кришки, клапани, розпредвали, різні шківи, колінвали, вкладиші, масляні насоси і фільтри, головка фільтра, поршні, шатуни і кільця, для трансмісії – коробки передач, системи зчеплення, вижимні підшипники зчеплення, карданні вали, свічки розжарювання, для ходової автомобілів, для гальмівної системи автомобіля, для системи охолодження двигуна та для системи відведення вихлопних газів.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/