FEBI

AvtoAd

29/03/2019
FEBI

Компанія Ferdinand Bilstein jr. GmbH & Co. KG (FEBI) – це підприємство, що входить в ряд провідних європейських постачальників запчастин для легкових і вантажних автомобілів.

Вона була заснована у 1818 році, а свою сучасну назву отримала в 1844.

Фірма FEBI постачає свої автозапчастини 130 країнам у всьому світі, в основному, своїм торговим партнерам. Крім центрального офісу в м. Еннепеталь (ФРН) існують також філії та офіси у Німеччині, Великобританії, Італії, Франції, Бельгії, Люксембургу та Нідерландах, Польщі, Іспанії, Китаї, Сінгапурі та США / Канаді.

В загальному програма FEBI включає в себе 20000 різних автозапчастин, які компанія виробляє сама, або які виготовляються на замовлення. До останніх ставляться такі ж суворі вимоги, як і до власної продукції.

Фірма FEBI пропонує запасні частини для легкових автомобілів усіх поширених моделей. Вона пропонує запчастини для таких категорій виробів: двигуна і трансмісії, системи вихлопу і паливної системи, передної осі і системи управління, задньої осі і карданного валу, ресор, коліс та гальмівної системи.

Фірма FEBI пропонує автозапчастини для майже всіх поширених типів вантажних автомобілів і автобусів.

Вже сьогодні фірма FEBI, маючи в своєму асортименті тисячі запасних частин для вантажних автомобілів, є справжньою альтернативою до оригінальних запчастин виробників автомобілів.

FEBI постачає також автозапчастини для причепів і напівпричепів. У програму поставок фірми FEBI входять: основні компоненти для корпуса осі, гальмівних колодок і дисків, гальмівних валів, системи стисненого повітря, електросистеми, автомобільні вузли, а також деталі ресор, маятникові важелі, стабілізатори, сполучні стержні, тягові вилки та інші речі.

Запчастини та інші елементи виробляється у відповідності з німецьким промисловим стандартом DIN.

Окрім вищезгаданого, компанія пропонує: ущільнювальні кільця, гайки, масла, жири, антифризи та гальмівні рідини, гвинти, стопорні кільця і пружинні шайби, шплінти, штифти та інші дрібні деталі.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/