DELPHI

AvtoAd

29/03/2019
DELPHI

Delphi Corporation – найбільший постачальник систем безпеки та контролю, рульового управління, підвіскок, паливних і дизельних систем, електронних аксесуарів і систем кондиціонування на конвеєри світових автовиробників.

Штаб-квартира компанії знаходиться в США. Виробнича база складається з 148 підприємств, розташованих в 35 країнах світу.

Delphi Product & Service Solutions – європейський підрозділ корпорації зі штаб-квартирами в Сержі-Понтуаз (Франція) та Уоріку (Англія) – постачає широкий спектр запчастин на aftermarket.

Компанія постачає запчастини, які відповідають вимогам споживачів, забезпечують якість, надійність і новизну. Системи дозволяють контролювати роботу транспортного засобу та збільшують комфорт і зручність, забезпечуючи максимальні функціональні можливості та інсталяційну гнучкість.

Перелік продукції компанії є наступним: амортизатори, диски, гальмівні системи (диски delphi), деталі підвіски і рульового управління, автомобільна електроніка, діагностичне обладнання, системи кондиціювання, паливні і дизельні системи, аксесуари, аудіо-, відеоелектроніка, системи безпеки, зокрема автомобільні сигналізації.

Компанія приділяє величезну увагу розробці нових продуктів, намагаючись зробити свою продукцію розумнішою і безпечнішою, а також ефективнішою та потужнішою.

Компанія довгий час входила до концерну General Motors, а відокремившись від нього, зосередилась на розробці високотехнологічних деталей і систем автомобіля.

Завдяки співробітництву з конвеєрами провідних автомобільних виробників, продукція DELPHI володіє якістю оригінальних запчастин.

Асортимент, представлений компанією, повністю покриває потреби споживачів для дизельних, бензинових, а також гібридних двигунів.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/