CASTROL

AvtoAd

29/03/2019
CASTROL

Своє існування компанія розпочала ще у 1899 році в Англії, коли там було засновано маленьку компанію з виробництва мастильних матеріалів. Марка Castrol асоціюється з найвищою якістю, максимальним захистом, найбільшою віддачею і передовими технологіями у світі мастильних матеріалів.

При розробці нових продуктів, компанія завжди покладалась на тісну співпрацю і підтримку з боку клієнтів. Адже саме вони знають потреби ринку як ніхто інший, і тому тісна взаємодія є гарантією успіху для обох сторін. Постійна робота зі споживачами – це те чому компанія приділяє найбільше уваги і сьогодні.

Прагнення до технологічного лідерства знайшло своє вираження у великій кількості рекордів, поставлених при використанні масла Castrol.

У всі часи Castrol був природним вибором для встановлення рекордів швидкості і витривалості на землі, воді та повітрі. Наприклад, при використанні масла Castrol автомобілі встановлювали світовий рекорд швидкості на землі 21 раз. Спортивні арени стали першим полігоном для випробування продуктів Castrol. Багато масел, які були розроблені спеціально для провідних гонщих команд, стали доступними для мільйонів звичайних автолюбителів. Сьогодні кожен на власному досвіді може відчути переваги високих технологій, «перевірених спортом».

Сьогодні співпраця зі спортивними командами як на глобальному, так і на регіональному рівнях, продовжує залишатися одним із пріоритетних напрямків рекламної політики компанії.

Castrol є визнаним світовим лідером у галузі розробки мастильних матеріалів останнього покоління. Мастильні матеріали Castrol постачаються компанією більш ніж в 130 країн. Основний попит припадає на автомобільні масла, особливо на споживчий сегмент. Також компанія постачає свій товар на такі бізнес-ринки, як парки комерційних автомобілів, морський транспорт і спеціалізовані індустріальні сегменти.

Вже більше 100 років Castrol працює на благо своїх клієнтів, випускаючи кращі в світі мастильні матеріали, дотримуючись традицій, закладених засновником компанії.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/