AUTOFREN SEINSA

AvtoAd

29/03/2019
AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN – зареєстрована торгова марка запчастин для автомобілів, представлена на світовому ринку іспанською компанією SEINSA.

SEGURIDAD INDUSTRIAL, S.A. (SEINSA) була заснована у 1972 році. Основний напрямок діяльності компанії – виробництво і дистрибуція ремонтних комплектів для гідравлічних елементів гальмівних систем і зчеплення, пильників Шрусів.

Окрім того, SEINSA є експертом в області виготовлення різних типів гумових деталей для автомобільної промисловості. Також виробником передбачено виготовлення виробів з гуми за специфікаціями замовника.

Перелік продукції, що випускається SEINSA включає більше 1400 найменувань виробів з гуми і 1500 різних ремонтних комплектів.

Основні види запчастин для транспортних засобів, що випускаються під брендом AUTOFREN є наступними: ремонтні комплекти колісного гальмового циліндра; ремонтні комплекти головного гальмівного циліндра; ремонтні комплекти головного циліндра зчеплення; ремонтні комплекти робочого циліндра зчеплення; ремонтні комплекти гальмівного супорта; пильовики Шрусів.

Продукція AUTOFREN підходить для різних марок автомобілів, охоплюючи практично весь парк автомобілів європейського і більшу частину японського виробництва. За рахунок постійних досліджень і нових розробок асортимент компанії безперервно розширюється, що в свою чергу гарантує його відповідність новітнім моделям автомобілів.

Особливістю компанії SEINSA є постійне прагнення до досягнення досконалої якості продукції, що випускається. Значним кроком у цьому напрямку стало отримання в 1996 році сертифікату, який підтверджує відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9002. Ще однією важливою подією в історії компанії було впровадження європейської моделі досконалості (EFQM Excellence Model), розробленої Європейським фондом управління якістю.

Багаторічний досвід роботи в сфері автомобільної промисловості, а також використання сучасного обладнання, дозволяє компанії виробляти запчастини дуже високої якості. Додатковим свідченням високого рівня якості торгової марки AUTOFREN є позитивні відгуки від найвідоміших виробників оригінальних запчастин.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/