Маск заявив, що Tesla Model S / X перейшли на літій-іонну батарею

AvtoAd

04/02/2021
Маск заявив, що Tesla Model S / X перейшли на літій-іонну батарею

Ілон Маск стверджує, що акумулятор більше не проблема. За його словами, Tesla Model S / X перейшли на літій-іонну 12-вольтну батарею.


Електромобілі в більшості своїй використовують окремі традиційні 12-вольтні акумулятори для живлення світлотехніки, бортовий мультимедіа і «електропакета». Подібне розділення дозволяє не залежати від стану тягового акумулятора. Tesla в оновлених Model S і Model X допоміжний акумулятор замінила на літій-іонні зі звичним номіналом напруги.


Літій-іонний акумулятор забезпечує збільшення ємності в порівнянні з традиційним свинцево-кислотним. Він здатен витримувати більшу кількість циклів заряду і розряду, не поступаючись тяговій батареї за цим показником. На електромобілях Tesla минулих поколінь традиційні 12-вольт акумулятори нерідко "просилися" під заміну набагато раніше, ніж в автомобілів з ДВС при аналогічному пробігу.

 

 


Безумовно, у власників завжди залишається шанс замінити штатний акумулятор на більш витривалий, але розпочата Tesla модернізація позбавить їх від цієї необхідності.

 

У компанії також обіцяють в недалекому майбутньому перехід на бортову мережу живлення з напругою 48 В, який дозволить зробити поперечний переріз провідників меншим і знизити собівартість. 

Джерело: Electrek