Про технологію PDR (Paintless Dent Repair)

AvtoAd

17/05/2022
Про технологію PDR (Paintless Dent Repair)

Кілька слів про технологію вирівнювання вм'ятин без фарбування

 

Ця технологія (Paintless Dent Repair) була розроблена (застосована публічно під час міжнародної виставки) спеціалістами компанії "Mercedes-Benz" у п'ятдесятих роках минулого століття і використовувалася для виправлення дефектів які могли з'явитися на кузові автомобіля при складанні на заводі, при транспортуванні до салону, або в самому салоні. Згодом технологія видалення вм'ятин без фарбування поширилася у всьому світі.
Суть технології полягає у роботі майстра, який ручним інструментом витискає потроху вм'ятину зсередини до початкового рівня отримуючи доступ до неї через технологічні отвори в кузові автомобіля.

Фактично розвиток технології такого видалення вм'ятин забезпечується високою якістю сучасних лакофарбових матеріалів, які використовують виробники при виготовленні автомобіля.

В більшості випадків після такого ремонту ушкоджене місце на кузові знайти або неможливо, або дуже складно.

Технологія вирівнювання вм'ятин без фарбування орієнтована в першу чергу на реставрацію кузова автомобіля у тому випадку, якщо фарба не пошкоджена в місці ремонту. Хоча часто застосовують технологію PDR і у випадках з незначним пошкодженням лаку (подряпинами) та подальшим поліруванням, або навіть якщо фарба пошкоджена настільки, що фарбувати доведеться все одно, то застосування технології PDR дозволяє зебезпечити накладання мінімального шару шпаклівки при подальшому фарбуванні.

 

Інформація з сайту