Помилки системи запалення. Коди помилок Ford

AvtoAd

13/05/2022
Помилки системи запалення. Коди помилок Ford

P0316 

Пропуск запалення в двигуні автомобіля під час запуску. Причину треба шукати у розподільнику запалювання, котушках, а також свічках. Можливе пошкодження високовольтних проводів.

 

P0351

Помилка Р0351 повідомляє про проблеми у роботі первинного ланцюга котушки запалювання. Потрібна перевірка пристрою.

 

P0352, P0353, P0354

Несправність первинного або вторинного електроланцюжка котушки запалювання. З появою кодів Р0352, Р0353 та Р0354 потрібна детальна перевірка кабелю на ділянці від трамблера до самого пристрою. Можливе пошкодження ізоляції провідника.

 

P2300

Блок управління зафіксував знижену напругу в електролінії первинного ланцюга котушки запалювання. За умови поломки Р2300 причину слід шукати не тільки в пристроях, але і в їх роз'ємах, а також проводах.

 

P2303                  

Вихід з ладу котушки запалювання. Потрібно зробити діагностику пристрою, а також трамблера. На практиці код Р2303 або 2303 зазвичай з'являється при пошкодженні дроту підключення котушки.

 

P06E9  

Несправність роботи стартерного пристрою двигуна. Можливі проблеми із запуском двигуна. Потрібно перевірити цілісність корпусу розподільника запалювання.

 

P173D                 

Розмикання електроланцюжка соленоїда блокування замку запалювання. Потрібна детальна діагностика перемикача, його контактів. Проблема може полягати в поганому контакті з блоком керування іммобілайзером.

 

P162F                  

Стартерний механізм вимкнено, занадто інтенсивне прокручування двигуна.

 

U300A              

 Помилка замку запалення. Причина може полягати у природному зносі контактної групи на перемикачі. Для усунення проблеми личинку замку доведеться замінити.

 

B1352                  

Несправність електроланцюжка ключа запалювання. Потрібно перевіряти роботу замка, а також блокатора двигуна.

 

B1359, 9359         

Несправність електроланцюга АСС, виявлена ​​при включенні запалювання. Можливі проблеми у роботі двигуна. Для усунення цієї проблеми треба перевірити всі дроти, що йдуть від блоку керування до розподільного пристрою. Причина може полягати у пошкодженні контактів на замку.

 

P0320  

Несправність контролера частоти обертання у розподільнику запалювання. У разі появи коду Р0320 потрібна діагностика трамблера, встановленого в моторному відсіку. Якщо на корпусі пристрою видно явні сліди пошкоджень, розподільний вузол підлягає заміні. Несправність 0320 може бути пов'язана з пошкодженням високовольтних проводів та зносом свічок запалювання, а також зтворенням нагару на останніх.

 

P1260                  

Дослівний переклад коду 1260 - запуск двигунаь, заблокований внаслідок спроби угону. Причина появи помилки Р1260 може бути пов'язана з несправністю іммобілайзера, пристрій може не визначати ключ. 

 

P0A0F      

Загальна проблема, яка свідчить про неможливість запуску силового агрегату. Причин несправності може бути безліч, починаючи від розряду акумулятора та забитого фільтра палива і закінчуючи виходом з ладу блоку управління.