Nissan випустив ювілейну спецверсію хетчбека Leaf

AvtoAd

04/02/2021
Nissan випустив ювілейну спецверсію хетчбека Leaf

Електромобіль Nissan Leaf відсвяткував десятиріччя в грудні минулого року. На честь цієї події компанія Nissan з невеликим запізненням створила спецверсію Leaf10, яка буде продаватися в Європі.

 

«Ювілейний» Nissan Leaf має двокольорове оформлення кузова - основний білий колір контрастує з чорним дахом, корпусами бічних дзеркал і дверима багажника, причому це не однотонна фарба, а особливий візерунок Kumiko. Крім цього новинці обіцяні оригінальні прикраси деталей інтер'єру. Такі електрокари надійдуть у продаж в лютому 2021 року в найдорожчій комплектації з системою ProPilot.

 

За десять років Nissan продав у всьому світі 500 тисяч «ліфів», з них 180 тисяч - в Європі. Виробник підрахував, що сумарно, електрокари Leaf, продані на світовому ринку, запобігли потраплянню в навколишнє середовище 2,5 млн тонн CO2. Якби таку кількість двоокису вуглецю потрапило в атмосферу, то для його видалення треба було б майже 100 мільйонів дерев.

 

У Nissan Leaf актуального покоління електромотор видає 150 к.с. і 320 Нм, а ємність тягової батареї становить 40 кВт · год. У випробувальному циклі WLTP хетчбек проїжджає на одній зарядці 270 км, з 0 до 100 км / год., прискорюючись за 7,9 с, а максимальна швидкість обмежена на позначці 144 км / ч. Крім цього існує модифікація Leaf e + з двигуном на 214 к.с. і 340 Нм і тяговою батареєю ємністю 62 кВт. 

Джерело: https://autonews.autoua.net/novosti/25009-nissan-vypustil-specversiyu-hetchbeka-leaf-v-chest-10-letiya-modeli.html