Датчики впускного колектора. 1.9 TDI PD від VAG Group. Сімейство дизельних  двигунів з впорскуванням насос-форсунка

AvtoAd

10/05/2022
Датчики впускного колектора. 1.9 TDI PD від VAG Group. Сімейство дизельних  двигунів  з впорскуванням насос-форсунка

Датчики впускного колектора

 

Датчики впускного колектора об'єднані в єдиний модуль і встановлені у впускній трубі. Є такі датчики впускного колектора: 

     • Датчик абсолютного тиску в колекторі G71;
     • Датчик температури впускного повітря G72. 

 

 

Датчик абсолютного тиску в колекторі G71

 

Застосування сигналу

Датчик абсолютного тиску в колекторі G71 подає сигнал, необхідний для перевірки тиску наддуву. Модуль керування дизельним двигуном з прямим вприскуванням палива J248 порівнює фактичне виміряне значення із заданим значенням на карті тиску заряду. Якщо фактичне значення відхиляється від заданого, модуль керування двигуном з прямим вприскуванням палива J248 регулює тиск наддуву з допомогою перепускного клапана N75.

 

Наслідки збою сигналу

Тиск заряду більше не можна регулювати. Падає продуктивність двигуна.

 

Датчик температури впускного повітря G72

 

Застосування сигналу

Модуль керування дизельним двигуном з прямим вприскуванням палива J248 потребує сигналу, генерованого датчиком температури впускного повітря G72, як значення корекції для обчислення тиску наддуву. Потім він може рохрахувати вплив температури на щільність повітря, що наддувається. 

 

Наслідки збою сигналу

Якщо сигнал датчика температури впускного повітря G72 не працює, модуль керування двигуном J248 з прямим вприскуванням палива використовує фіксоване значення для розрахунку тиску наддуву. Це може спричинити зниження продуктивності двигуна.