Датчик масової витрати повітря G70. 1.9 TDI PD від VAG Group. Сімейство дизельних  двигунів з впорскуванням насос-форсунка

AvtoAd

10/05/2022
Датчик масової витрати повітря G70. 1.9 TDI PD від VAG Group. Сімейство дизельних  двигунів  з впорскуванням насос-форсунка

Датчик масової витрати повітря G70.

Датчик масової втрати повітря G70 з розпізнаванням зворотного потоку розташований у впускній трубі. Він визначає масу всмоктуваного повітря. Дія відкриття і закриття клапана викликає зворотні потоки в наведеній масі повітря у впускному трубопроводі. Датчик масової витрати повітря G70 розпізнає і враховує масу повітря, що повертається, у сигналі, який він посилає на модуль керування двигуном з прямим вприскуванням палива J248. Повітряну масу вимірюють точно.

 

 

Застосування сигналу

Модуль керування дизельним двигуном з прямим вприскуванням палива J248 використовує виміряні значення датчика масової витрати повітря G70 для розрахунку кількості впорскування та швидкості рециркуляції вихлопних газів.

 

Наслідки збою сигналу

Якщо сигнал від датчика масової витрати повітря G70 виходить з ладу, модуль керування дизельним двигуном з прямим уприскуванням палива J248 використовує фіксоване значення заміни.