Як діагностувати помилку Volkswagen

AvtoAd

19/05/2022
Як діагностувати помилку Volkswagen

Є два варіанти перевірки автомобіля Volkswagen на предмет помилок - комп'ютерна перевірка та самодіагностика із запалювання.

 

Тестування з використанням ноутбука чи смартфона виконуємо так:

  1. До гнізда OBD2 підключаємо провід із адаптером. Другий кінець кабелю необхідно підключити до USB-виходу комп'ютера. Якщо використовується телефон, слід встановити зв'язок безпроводового з'єднання Bluetooth.
  2. На комп'ютері запускаємо програму перевірки.
  3. Стартуємо тестування. Утиліта повинна перевірити всі вузли та видати коди помилок Volkswagen на екран. Залежно від програми користувач може вказати окремі системи для діагностики.
  4. Розшифровуюємо отримані комбінації проблем, після чого виконуємо ремонт авто.

 

Самодіагностику проводимо так:

  1. В автомобілі відключаємо опалювальний вузол, після чого система запалення має деактивуватися.
  2. Одночасно натискаємо на кнопки економного режиму роботи вентилятора та рециркуляції повітря. Ці елементи керування утримуємо протягом трьох секунд.
  3. Активуємо запалення, кнопки не відпускаємо. Блок керування автомобілем увімкне режим самодіагностики, внаслідок чого вентилятор автоматично пропрацює на кожному ступені потужності. На дисплеї, розташованому на бортовій панелі, має з'явитися комбінація несправності.
  4. Для переходу до наступного коду помилки використовуємо кнопку підвищення температури повітря обігрівача. Якщо на екрані з'явиться комбінація 000, це свідчить про те, що перелік неполадок пройдено до кінця.