Опис

Robert serviсе


СТО "Роберт Сервіс" це потужна станція з сучасним обладнанням та високо кваліфікованим персоналом, що спеціалізуєтся на кузовному ремонті.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг в сфері кузовного ремонту та догляду за кузовом, а саме: рихтування, підготовка, фарбування та полірування автомобіля будь якої складності, а також додаткові супутні послуги: заміна скла, запрвка кондиціонера, даігностика електричної системи.

Наше СТО має все для професійного ремонту: рихтувальний стенд(робот), дві фарбувальні камери, цех підготовки, професійний інструмент, кваліфікований персонал. А також ми працюємо з страховими компаніями, судовими експертами, будь який ремонт супроводжуєтся офіційними документами.

На СТО "Роберт Сервіс" Ви завжди зможете придбати розхідні матеріали та зробити компютерний підбір фарби для ремонту Вашого авто, купити поліс страхування від провідних страхових компаній, отримати професійну консультацію та підбір оригінальних та замінних деталей.

На базі СТО функціонує дві автомийки, на яких Вам помиють автомобіль, приберуть салон, а також зроблять хімчистку салону,чистку килимових покриттів, мийку двигуна, чистку кузова від смоли, нанесуть захисні покриття( твердим воском) та проведуть ВАС в затишну кімнату очікування з запашною кавою.