Опис

Різномаїття видів поломок, змушує наших майстрів до постійного вдосконелення своїх навиків та знань. Кожний ремонт особливий, не тому що різні моделі авто, а тому що кожний водій має свій стиль їзди. Ми намагаємося задовільнити всі потреби по обслуговуванню ваших авто.

    Кожний майстер нашого СТО має технічну освіту, пройшов довгий етап становлення як професіонала, має навики в ремонті багатьох видів автотранспорту. Ще немаловажливий факт, що кожний майстер має свій напрямок, чи то слюсар по ремонту ходової, чи то майстер електрик,чи то майстер моторист,чи то токар . Розділення обов'язків надає змогу більш якісно проводити ремонт систем, вузлів, агрегатів авто.
   
     Ще одним важливим фактором СТО є розміщення та під'їздні шляхи. Це в свою чергу надає можливість клієнтам не витрачати час на пошук автосервісу, який задовільнить його потреби в ремонті. Ми розташовані  обіч центральної вулиці (Володимира Великого) в технічні зоні міста. Територія СТО освітлюється та охороняється вночі.

     На даний час якісний ремонт автомобілів не можливо виконати без наявності професійного обладнання та інструменту. Наше СТО забезпечене, що не скажеш про деякі інші автосервіси,  цими складовими відомих фірм світу - ROTARY, AGM, Hazet, Snap-on. При використанні спеціалізованих інструментів ремонт авто проходить згідно технічних вимог та вимог виробників авто. Наявність токарного та фрезерного обладнання надає змогу виконати будь-які роботи з відновлення деталей автомобіля.

     Наш автомагазин надає клієнтам широкий асортимент по вибору оригінальних деталей для автомобілів Chevrolet та Daewoo, що дає змогу швидше та відповідно норм виробників відновити автомобіль.

     На нашому автосервісі кожний клієнт вирішить проблеми з ремонтом свого автомобіля, будь то Mercedes Bens, Daewoo, Toyota, Opel, Nissan, Audi та інші.