Поверніть екран

Опис

Auto Assistance


1. Автоевакуатор з повною і частковою завантаженням. Евакуатор легкових та вантажних автомобілів, спортивних, джипів, мікроавтобусів, методом повного вантаження в будь-якому технічному стані.
2. Евакуація автомобілів з важкодоступних місць (кювет, озеро і т.д.) евакуатором і краном маніпулятором.
3. Евакуація мотоциклів, квадрациклів, снігоходів, з кріпленням їх на платформі евакуатора, з використанням спеціального обладнання.
4. Евакуація вантажних автомобілів до 4 тон методом повної і часткової навантаження.
5. Евакуація з гаражів і автостоянок з утрудненим під'їздом.
6. Транспортування вантажних автомобілів, міських автобусів типу Богдан, Еталон до 5тон використовуючи жорстке зчеплення.
7. Перевезення спецтехніки, навантажувачів, ковзанок, міні-тракторів, а також дорожньо - будівельної техніки шляхом завантаження або буксирування.
8. Перевезення сільгосптехніки, тракторів ЮМЗ, МТЗ, причеп, а також побутівок, торгових павільйонів нестандартних конструкцій.
9. Перевезення негабаритних вантажів, комбайнів, важкої техніки на гусінічний ходу, автотралом до 40тон, з можливим оформленням документів на транспортування негабаритного вантажу і супроводом автомобілями ДПС.
10. Послуга «тверезий водій». Перевезення вашого автомобіля на евакуаторі з повним завантаженням і два пасажири в салоні евакуатора. Не ризикуйте сідаючи за кермо в нетверезому стані, телефонуйте в нашу службу евакуації - ми завжди раді вам допомогти.
11. Послуга «мобільний сервіс», якщо ваш автомобіль несподівано зламався в дорозі - спустило колесо, сів АКБ, заблокувалися двері, або вийшла з ладу сигналізація, а ключ залишився всередині автомобіля наш досвідчений майстер мобільної технічної допомоги усуне несправність на місці.