Загальні кодові несправності Toyota

AvtoAd

19/05/2022
Загальні кодові несправності Toyota

B126A            

Вихід з ладу або поява збоїв під час функціонування комутаторного вузла дистанційного керування стартером.

 

B279A            

Порушення зв'язку або відсутність сигналу між модулем ЕСМ та блоком управління. Така помилка зазвичай пов'язані з розрядом акумуляторної батареї чи стрибками напруги.

 

B1608            

Код 1608 є спільним для подушок безпеки. Для усунення проблеми потрібна детальна перевірка піропатронів та датчиків, встановлених на пристроях, а також їхніх дротів.

 

B1801            

Пошкодження електроланцюга піропатрона подушки безпеки, встановленої з боку водія.

 

4134              

Цей код не описаний в сервісних документаціях до автомобілів з двигунами V10, SV30, 1UZ та іншими версіями. Ця помилка на автомобілі 2011р та інших років випуску може з'являтися під час зчитування сканером, який не підходить для діагностики. На практиці освіта цього коду пов'язана з неполадками в роботі системи ABS, але для отримання точніших даних слід продіагностувати автомобіль відповідним обладнанням.

 

А799              

Коду A799 немає в офіційній документації до розшифровки комбінацій Toyota. Це помилка сканера, робочі параметри якого не підходять для проведення діагностики. Рекомендовано використовувати інше обладнання для перевірки.

 

P004B            

Несправність у роботі лівої турбіни.

 

P004C           

Несправності у функціонуванні турбокомпресора. Причина може полягати у зниженій напрузі на лінії живлення. Потрібна діагностика компресорного пристрою із механічним приводом.

 

P004D           

Несправність у роботі соленоїда У турбокомпресора. 

 

P011B            

Параметри вимірювання температури повітря на впуску або температури охолоджуючої рідини виходять за межі допустимих норм. Отримання блоком управління значення мають випадковий характер. Користувачеві необхідно перевірити роботу датчиків цих двох систем.

 

P0017            

Проблеми, пов'язані з кореляцією контролера В. Причина несправності може полягати в неправильному положенні колінчастого та розподільчого валів.

 

P0093            

Код Р0093 на дизелі та бензиновому моторі свідчить про серйозний витік пального з паливної системи. Причина проблеми може полягати в пошкодженні бака або руйнуванні складової плунжерної паливного фільтра високого тиску. Також рекомендується зробити діагностику форсунок.

 

P0441            

Помилка Р0441 з'являється в результаті неякісного продування системи уловлювання парів палива.

 

P0442            

Фіксація витоку палива блоком керування. Потрібно перевіряти всі місця з'єднань паливної системи, цілісність бака.

 

P0446            

Несправність у роботі системи парування палива та управління продуванням. Можливо, датчик викидів вийшов з ладу, але власнику авто насамперед слід переконатися у цілісності всіх магістралей. Причиною проблеми може бути пошкодження електролінії живлення контролера.

P0456            

Код Р0456 також пов'язаний з витоком парів палива.

 

P0741            

Помилка Р0741 повідомляє про неправильне регулювання муфти зчеплення.

 

P0773            

На Toyota Ace 3Y, А ФЕ та інших версіях з коробкою передач «робот» цей код з'являється внаслідок несправності соленоїда Е. На практиці ця проблема зазвичай пов'язана з обривом або замиканням обмотки, встановленої безпосередньо в пристрої. Якщо чищення контактів і фішок не допомогло, то знадобиться розбір трансмісійного агрегату та діагностика із заміною самих соленоїдів.

 

P0820            

На автомобілі 2004 та інших років випуску ця комбінація утворюється за умови несправності перемикача нейтральної передачі.

 

P1238            

Код Р1238 (1238) пов'язаний із неполадками у роботі вторинного контура паливного насосу. Необхідно зробити діагностику насосного пристрою та переконатися у працездатності фільтра.

 

P1248            

На Toyota Vista 3S, Prius 20 та інших версіях цей код позначає відключення силового агрегату або обмеження його потужності. Поява помилки пов'язана з неполадками роботи модуля потоку рециркуляції відпрацьованих газів.

 

P1262            

Дослівно цей код розшифровується як «знижений контур другого датчика керування турбонагнітачем». Треба перевірити роботу контролера, а також переконатися у цілісності всіх патрубків системи.

 

P1601            

Мікропроцесорним модулем зафіксовано надто високу температуру модуля ЕСМ.

 

P1602            

Блок управління надіслав повідомлення про те, що потужність акумулятора автомобіля становить 0%. Потрібна перевірка батареї та її зарядки.

 

P1635            

На автомобілі 1991 та інших років випуску цей код з'являється за умови неправильного співвідношення шин та осей. Робочі параметри перебувають поза діапазоном допустимих характеристик.

 

P2002            

Забитий фільтр сажі.

 

P2463            

Засмічення фільтра сажі дизельного двигуна. Можливі збої в роботі силового агрегату – довільна зупинка, відсутність потужності, провали під час натискання на газ. Потрібно перевірити якість роботи фільтруючого елемента та замінити його за потреби.

 

P2646            

Заїдання у вимкненому стані або некоректна робота системи керування важеля приводу клапанів.

 

C120A           

Комбінація С120А повідомляє про неправильні налаштування електронного блоку управління. Можлива причина помилки може бути використання застарілої версії програмного забезпечення модуля.

 

C1207            

Вихід з ладу або некоректна робота модуля стартерного механізму. За умови виникнення такої проблеми можливі складнощі із запуском двигуна.

 

C1208            

Код С1208 На Toyota Carina 4A FE та інших моделях вказує на неправильне положення керма. Якщо відповідний датчик рульового колеса нещодавно змінювався, то найімовірніше, не було проведено його калібрування. Також слід переконатися у цілісності шлейфу, яким підключений контролер.

 

С1515            

Не виконано адаптацію або калібрування регулятора крутного моменту двигуна.

 

C1223            

Комбінація С1223 є загальною системою ABS. Можливих причин появи цього коду багато, починаючи з  датчиків і закінчуючи несправністю керуючого модуля.

 

C1238            

Мікропроцесорний модуль повідомляє про попадання сторонніх зовнішніх частинок між роторним механізмом та контролером частоти обертання заднього лівого колеса. Для усунення проблеми треба провести очищення штекера та перевірити цілісність контактних елементів.

 

С1242            

Загальна несправність у роботі систем ABS та VSC. Користувачеві потрібно перевірити всі модулі керування даними вузлами, а також якість контактів із датчиками.

 

C1377            

Дослівно помилка перекладається російською мовою як «конденсатор». Проблема може полягати в конденсаторному елементі, встановленому на платі мікропроцесорного модуля або одного з блоків, що управляють.

 

C1401            

Загальна несправність у роботі модуля системи протиковзання.

 

C1441            

Дослівно код С1441 перекладається як "зниження продуктивності функції гальмування". Причина проблеми може полягати у неполадках, пов'язаних із роботою системи курсової стійкості. Ймовірно, несправність слід шукати у підсилювальному пристрої.

 

C1452            

Комбінація С1452 вказує на знижений тиск у гідроакумуляторі. Потрібна детальна перевірка пристрою та цілісності шлангів, підключених до нього.

 

C1542         

Внутрішня несправність у роботі системи протиковзання.

Діагностиці підлягають такі компоненти:

  • усі датчики, встановлені на колесах;
  • блок керування системою антиковзання;
  • дроти від керуючого модуля ABS до контролерів та блоку управління;
  • контакти на регулювальниках.

 

C2540            

Цей код означає, що потужність гібридної системи знижена. Ця помилка не може з'являтись на інжекторах. Несправність є слідчою, тому необхідно детально випробувати авто.