За новою Tesla тепер можна їхати до Польщі

AvtoAd

23/04/2021
За новою Tesla тепер можна їхати до Польщі

Компанія Tesla відкрила поблизу Варшави свій перший магазин. Це традиційний салон з виставковим залом та центром доставки.

 

Як передає Autogeek, клієнти магазину зможуть оформити в ньому замовлення або ж взяти електромобіль на тест-драйв. Магазин знаходиться у місті Зомбки поблизу Варшави. Раніше там був дилерський центр Opel. Магазин Tesla надаватиме повний спектр стандартних послуг. Тут клієнти можуть оглянути та ознайомитись з автомобілем, оформити замовлення, поїхати на тест-драйв або отримати автомобіль з доставкою.

 

Про те, що американський виробник відкриває в Польщі свій салон стало відомо у грудні минулого року – тоді над будівлею з’явилися прапори Tesla. Окрім магазину Tesla планує відкрити тут ще й сервісний центр. Точніше йдеться не про повноцінне відкриття сервісного центру, а його перенесення з Варшави, де він з’явився ще в 2019 році. Центр планують перенести, адже під’їзд до Замбака зручніший, а дороги менш заторені, ніж у столиці країни, проте головна перевага – безпосередня близькість до Варшави.