“Webasto” що це і з чим його їдять

AvtoAd

30/03/2019
“Webasto” що це і з чим його їдять

Передпусковий підігрівач Webasto забезпечує безпроблемний запуск двигуна, прогрітий салон, вільні від льоду та снігу стікло ще до початку поїздки.

Принцип дії і установка в автомобіль.

Передпусковий підігрівач встановлюється в моторному відсіку, підключається до системи охолодження, паливній системі і бортової електромережі автомобіля. За рахунок спалювання палива, що подається з бака спеціальним насосом, підігрівач нагріває рідину в системі охолодження автомобіля. Ще одним, рідинним, власним насосом він прокачує їх по контуру, прогріваючи двигун і, якщо це передбачено при установці, радіатор штатного обігрівача. Коли контур досить розігрівається, блок управління підігрівача автоматично вмикає вентилятор штатного опалювача, і тепле повітря подається в салон.
Робота підігрівача регулюється автоматично для оптимізації споживання палива і контролюється багатоступінчастою системою захисту. Момент запуску, режим і тривалість роботи встановлюються користувачем за допомогою таймера, пульта, або системи управління по телефону. Така конструкція вигідно відрізняє передпусковий підігрівач від інших систем автомобільного опалення. Він гарантовано забезпечує запуск двигуна при температурах до -40 ° С і нижче. При цьому підігрів відбувається безпосередньо перед початком руху (протягом декількох десятків хвилин), а машина абсолютно не прив’язана до місця (на відміну від різних електричних систем із зовнішнім джерелом енергії). Температура в салоні істотно підвищується (при помірному холоді зовні до кімнатної).

Додатковий очевидний плюс – це зменшення витрати палива і збільшення ресурсу двигуна з коробкою, тому як гвалтувати холодну машину вже не доводиться.

З глобальних мінусів даної системи – періодично необхідно перевіряти заряд АКБ. Якщо мало їздити, іноді потрібно заряджати АКБ.