Volkswagen розробив мінівен Multivan сьомого покоління

AvtoAd

10/06/2021
Volkswagen розробив мінівен Multivan сьомого покоління

Volkswagen представив мінівен Multivan нового покоління, який став доступний з гібридною силовою установкою. Модель переїхала на нову модульну платформу, отримала гібридну силову установку, а також салон з новими рішеннями і розширеними можливостями трансформації.

 

Дизайн Volkswagen Multivan виконали в сучасному стилі в дусі автомобілів сімейства Golf восьмого покоління, від яких мінівену дісталася світлодіодна оптика характерної форми. При цьому можна простежити деякі запозичення у попередників. Наприклад, горизонтальна смуга уздовж всього кузова дає відсилання до Multivan T3 (випускався з 1979 по 1992 рік), а злегка виступаючий розтягнутий капот нагадує про модель четвертного покоління (1990-2003).

 

Що стосується інтер’єру, то третій ряд сидінь із суцільним диваном замінили роздільними кріслами з полегшеною конструкцією, які можна без зусиль зняти заради збільшення вільного простору в салоні. Крім того, як і у випадку з класичною моделлю 35-річної давності, крісла другого ряду повертаються на 180 градусів проти напрямку руху, щоб пасажири сиділи обличчям один до одного.

 

Водієві доступна 10,25-дюймова віртуальна приладова панель Virtual Cockpit, сенсорний екран інформаційно-розважального комплексу, а також проекційний дисплей, який вперше з’явився на комерційних автомобілях Volkswagen. До складу опціонального оснащення входить панорамний дах, що складається з двох секцій, і люк на електричному приводі.

 

Разом зі зміною покоління Multivan перевели на модульну платформу MQB, яка лежить в основі більшості сучасних моделей німецького концерну. Завдяки переходу на нову архітектуру стало можливо поява гібридної силової установки з 1,4-літровою “турбочетвіркою» і електромотором, що живиться від літій-іонних батарей на 12 кіловат-годин. В сумі система видає 218 кінських сил.

 

За матеріалами MMR