У Porsche Cayenne продемонстрували найпотужнішу модель

AvtoAd

30/06/2021
У Porsche Cayenne продемонстрували найпотужнішу модель

Porsche Cayenne Turbo GT представлений офіційно: найпотужніший та найшвидший Cayenne в історії моделі.

 

4-літровий двигун твін-турбо V8 нового Cayenne Turbo GT розвиває 631 к.с. потужності – на 90 більше, ніж у Cayenne Turbo Coupe. Крутний момент також збільшується з 768 до 848 Нм. Як результат, Cayenne Turbo GT може розігнатися з місця до 98 км/год за 3,1 секунди, пройти спринт у чверть милі за 11,6 секунди та досягти максимальної швидкості у 300 км/год, що робить його найпотужнішим та найшвидшим Cayenne усіх часів.

 

Особливості версії Turbo GT включають істотно доведену підвіску, орієнтовану на трекову їзду, але без надмірної шкоди для комфорту в повсякденному житті на громадських дорогах. Таким чином, Turbo GT на 17 мм нижче, ніж Turbo, підвіска жорсткіша на 15%, а нові високопродуктивні шини обертаються навколо 22-дюймових коліс.

 

Також була доопрацьована восьмишвидкісна автоматична коробка передач Tiptronic S, яка тепер має швидший час перемикання передач. Крім того, стандартна вихлопна система Sport має вихлопні труби, встановлені по центру, а її титанова конструкція, а також відсутність центрального глушника, дозволили заощадити вагу близько 8 кг.

 

Porsche Cayenne Turbo GT вже доступний для замовлення в офіційних дилерів, у європейських автосалонах машини з’являться у вересні цього року. Ціни в Німеччині починаються зі 196 078 євро.

 

За матеріалами Auto24