Toyota розробляє потужний водневий двигун 

AvtoAd

23/04/2021
Toyota розробляє потужний водневий двигун 

Його встановлять на болід для перегонів, який дебютує наприкінці травня на Super Taikyu Series 2021.

 

Toyota Motor розробить водневий двигун для японських 24-годинних перегонів на витривалість Super Taikyu Series 2021. Як повідомили в компанії, це буде адаптований для водню двигун внутрішнього згоряння.

 

Перетравлювати стислий газоподібний водень «навчать» 1,6-літровий трициліндровий мотор хетчбека Corolla Sport, який і вийде на старт гонки. Агрегату замінять систему подачі та впорскування палива, а для зберігання водню встановлять спеціальний бак. Якою буде віддача мотора після доопрацювання, не повідомляється, але вона повинна зрости. Крім того, за розрахунками інженерів Toyota, модернізований двигун повинен бути більш чуйним на натиснення педалі газу.

 

Ще один плюс використання водню – відсутність шкідливих викидів, за винятком невеликої кількості двоокису вуглецю CO2, що утворюється в результаті підгорання моторного мастила. Випробувати водневий Toyota Corolla Sport компанія планує через місяць: з 21 по 23 травня на на трасі Фудзі Спідвей, біля підніжжя гори Фудзіяма (префектура Сідзуока, Японія) пройде серія перегонів Super Taikyu Series 2021.

 

За матеріалами Autogeek