TEXTAR

AvtoAd

26/03/2019
TEXTAR

Асортимент за товарними групами є наступним: гальмівні диски для легкових, комерційних автомобілів; гальмівні барабани; датчики зносу; гальмівні рідини та очищувачі гальм; барабанні гальмівні колодки; дискові гальмівні колодки.

Textar – торгова марка TMD Friction. Компанія Textar була заснована у 1913 році в німецькому місті Леверкузені, як товариство зі збуту технічних азбестових виробів.

З 1934 року Textar налагоджує випуск гальмівних колодок, а вже через 10 років починаються перші поставки німецької автопромисловості. Textar, як перший виробник фрикційних матеріалів починає постачання своїх гальмівних колодок на конвеєр і стає провідною компанією на ринку. У 1980 році компанія розробила перші безазбестові гальмівні колодки і почав кардинальні зміни своїх виробництв у бік поліпшення екології, а через кілька років безазбестові гальмівні колодки починають постачатись на конвеєр.

У 1994 році виробничим потужностям компанії було присвоєно сертифікат DIN EN ISO 9001, а в 1998 – сертифікат QS – 9000. Компанія Ford нагородила Textar своїм сертифікатом Q1, а компанії General Motors та ITT присвоїли їй звання «Постачальник року». Практично всі найбільші виробники автомобілів довіряють якості колодок Textar тому, що продукція Textar відповідає найвищим міжнародним стандартам якості.

Компанія здійснює поставки на конвеєри таких виробників: DaimlerChrysler; Ford; BMW; Porsche; Mazda та інші.

Гальмівні колодки Textar зроблені з 160 різних складів фрикційного матеріалу. Деякі з них складаються з більш ніж 20 різних сировинних матеріалів, кожен з яких ретельно підбирається і перевіряється. Всі гальмівні колодки ретельно проектуються під характеристики конкретних автомобілів відповідно до його гальмівної системи, потужності двигуна, експлуатаційних навантаженнь і гальмівних характеристик.

Специфікації гальмівних колодок Тextar навіть перевершують вимоги стандарту ECE R 90 – Європейського стандарту випробування для гальмівних колодок автомобілів. Якісні показники виділяють продукцію Textar на тлі інших виробників.