Suzuki Jimny стане гібридом із тойотівським двигуном

AvtoAd

23/03/2021
 Suzuki Jimny стане гібридом із тойотівським двигуном

Японський Suzuki Jimny не став в ЄС надто популярним міні позашляховиком через невідповідність екологічним нормам. Однак, все може змінитися за рахунок партнерства з Toyota.

 

Версію Suzuki Jimny можуть оснастити силовим агрегатом, який є аналогічним європейській установці Swift Sport. Йдеться про 1,4-літрову “турбочетвірку” на 129 кінських сил. Він функціонує разом з 48-вольтним стартер-генератором на 10 кВт.

 

Для європейського авторинку Jimny може отримати гібридну систему THS-II. Йдеться про розробку Toyota. В її основу поклали півтора літрову трициліндровий силову установку від Yaris Hybrid.

 

Тим часом цю інформацію поки не підтвердили офіційно в компанії. Однак є дані, що Suzuki співпрацює з фірмою Toyota. За заявою представників фірми, вже почалися випробування прототипу п’ятидверної позашляхової версії Jimny.

 

Варто зазначити, що транспортний засіб на території Європи продають і у вигляді пасажирського транспортного засобу, і як комерційний автомобіль. На українському авторинку вартість Jimny стартує від 615 900 гривень.