SNR

AvtoAd

26/03/2019
SNR

Група SNR, яка була заснована у 1946 році, входить до числа провідних світових виробників підшипників та є другим за величиною виробником підшипників для автомобільної промисловості в Європі.

Компанія представлена ​​більш ніж в 200 країнах світу.

SNR – це перший виробник підшипників в світі, що отримав міжнародний сертифікат ISO 9001 в 1990 році.

З 1994 року компанії привласнили клас А по системі EAQF (система якості, прийнята європейськими автомобільними виробниками) і з 1998 року сертифікат QS9000 (система якості прийнята японськими та американськими автомобільними виробниками).

2 / 3 продукції, виробленої на 15 підприємствах постачається на конвеєр провідних автомобільних виробників. Компанія є найбільшим постачальником ступичних підшипників для MERCEDES-BENZ.

Продукція компанії також включає в себе вижимні підшипники для зчеплення (постачаються для таких концернів як VALEO, LUCAS), підшипники для коробки передач, опорні підшипники для стійок Mc Pherson.

Найважливішим винаходом компанії в області підшипників кочення став активний підшипник з датчиком швидкості (технологія ASB). Сьогодні ця технологія стала одним із стандартів автомобільної промисловості.

Список автовиробників, які використовують цю технологію у своїх автомобілях, постійно зростає.

Права на використання технології ASB були продані компаніям FAG і NSK у 1997 році, компанії SKF в січні, NTN і KOYO в липні 2001 року.

В Європі SNR є постачальником № 1 на автомобілі:OPEL, FIAT, PEUGEOT, CITROEN, RENAULT, Мersedes, AUDI, SKODA, NISSAN.

Компанія володіє сертифікатом ISO 9000, 9001 та ISO 9002.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/