Салонний фільтр у Honda має захист від коронавірусу

AvtoAd

14/03/2021
Салонний фільтр у Honda має захист від коронавірусу

Японська компанія Honda розробила салонний повітряний фільтр, який, як стверджується, здатний вловлювати і деактивувати практично 100 відсотків вірусних частинок, повідомляє офіційний сайт компанії.

 

Новий “антикоронавірусний” фільтр складається з чотирьох шарів матеріалу: перші два використовують мікроволокна для уловлювання пилу і квіткового пилку, в третьому є активоване вугілля для подальшої фільтрації повітря і, нарешті, четвертий використовує якийсь фруктовий екстракт для уловлювання вірусних частинок.

 

 

“Оскільки зараз суспільство як ніколи обізнане про наслідки впливу вірусів на людський організм, таких як COVID — 19, ми очікуємо, що попит на подібні фільтри буде швидко зростати”, – сказав Ейіті Хіно, президент компанії Honda Access Europe NV.


Фільтр вже доступний на всіх актуальних моделях Honda на європейському ринку на заміну стандартному салонному фільтру. До того ж компанія опублікувала кілька корисних порад, які допоможуть запобігти зараженню пасажирів автомобіля коронавірусом.

 

Наприклад, салонний фільтр потрібно міняти частіше, ніж зазвичай, що цілком логічно, а також частіше провітрювати салон автомобіля, забезпечивши максимальний приплив забортного повітря — щоб якомога сильніше «розбавити» концентрацію вірусних частинок, які можуть перебувати в кабіні.