SACHS

AvtoAd

27/03/2019
SACHS

Починаючи з 1930 року компанія SACHS спеціалізується на виробництві вузлів зчеплення і амортизаторів для вантажного транспорту.

Сьогодні ця найбільша компанія нараховує 403 виробничих підприємства, більша частина яких постачає вузли і агрегати на конвеєри багатьох виробників автомобілів.
Фірма Fichtel & SACHS, орієнтована на виробництво точних кулькових підшипників, приєдналася до концерну в 1987 році і тепер є повноправним його членом.

У 1992 році концерн Mannesmann SACHS купив компанію BOGE AG і об’єднав заводи SACHS і BOGE в одну виробничу мережу. На початку 1998 року Mannesmann приєднав до себе Philips Car Systems, розширивши свій напрямок у розробці електронних систем управління автомобілем (вбудовані комп’ютери, навігаційні системи, комбінації приладів, системи паливоподачі, сигналізації, іммобілайзери та інше).

1 липня 2002 року відбулося злиття двох торгових фірм, що входять у німецький концерн ZF Friedrichshafen AG: Lemforder International AG & Co.Kg (LMI) і Sachs Handel GmbH. Фірма SACHS Handel GmbH, що входить в холдинг ATECS MANNESMAN, була найбільшим європейським виробником амортизаторів, систем зчеплення, пружин і гумотехнічних виробів для первинного обладнання автомобільної промисловості та вторинного ринку запасних частин.

Виробнича програма включала в себе більше 6000 видів амортизаторів і зчеплень. З 1 липня 2002 року з’явилась нова назва – ZF Trading GmbH.

Сьогодні запчастини Sachs постачаються на конвеєри Iveco, Scania, MAN, Renault, Mercedes-Benz, General Motors.

Ось уже кілька десятиліть фахівці Sachs успішно застосовують практику розробки і виготовлення запасних частин індивідуально для певної моделі автомобіля відповідно до стандартів виробника ТЗ.

Якість і надійність бренду забезпечується успішним застосуванням найсучасніших технологій на виробництві та використанням сировини, що гарантує максимальну корозійну, температурну і зносостійкість.

Товарні групи SACHS є наступними: деталі зчеплення, комплекти зчеплення (натискний диск зчеплення, маховики зчеплення, вижимні підшипники зчеплення, диски зчеплення), системи підвіски та рульового управління, амортизатори підвіски, амортизатори причепа, амортизатори рульового управління та кабіни.

Джерело: https://f2000.com.ua/