RUVILLE

AvtoAd

27/03/2019
RUVILLE

Ruville – це торгова марка, що належить компанії “Egon Von Ruville” і займається постачанням автозапчастин автосервісам і торговим організаціям. Компанія Ruville була заснована в 1922 році, засновником якої є Егон фон Рувілле.

Egon von Ruville – велика компанія з Гамбурга, що динамічно розвивається та пакує продукцію під своєю торговою маркою. Сьогодні вона пропонує величезний спектр запчастин для автомобілів. У фірмовій упаковці Ruville пакується продукція таких відомих фірм як SKF, TIMKEN, KOYO, INA, SNR. Всі ці фірми виробляють запчастини, які встановлюються при збірці автомобілів.

Асортимент компанії є наступним: система охолодження, насоси водяного охолодження (помпи), деталі двигуна, натяжні і обвідні ролики, гідрокомпенсатори, рокери, розподільчі вали, подушки та опори двигуна, трансмісія, приводи, шруси, пильовики шрусів, підшипники маточин, система підвіски та рульового управління, наконечники рульових тяг, кульові опори, важелі підвісок, резино-металеві вироби – сайлентблоки передньої і задньої підвіски, втулки стабілізатора, деталі зчеплення, вижимні підшипники зчеплення.

Як правило, виробник не завжди володіє повним асортиментом і збалансованою пропозицією за цінами, в цьому випадку фірма Ruville звертається до кількох виробників, завдяки чому має можливість запропонувати широкий асортимент запасних частин по конкурентно-здатним цінами.

Продукція цієї компанії відома більш ніж в 100 країнах світу. Компанія Ruville з перших років свого існування зарекомендувала себе не тільки на ринку Європи, але і на світовому ринку автозапчастин, де бренд «Egon Von Ruville» асоціюють з винятковою надійністю і неперевершеним якістю. Позитивні відгуки про компанію можна почути від провідних автовиробників усього світу.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/