Renault Triber отримає суттєві оновлення

AvtoAd

30/05/2021
Renault Triber отримає суттєві оновлення

Семимісний субкомпакт Renault Triber несподівано виявився дуже популярним на всіх ринках, на які вийшов в 2019 році. Від того часу минуло понад два роки і модель очікує планове оновлення. Яким воно буде показали незалежні дизайнери на рендері.

 

Як свідчить зображення, дизайн рестайлінгового Triber підженуть під актуальний фірмовий стиль, використаний в глобальних моделях Renault. Радіаторна решітка збільшиться в розмірах і буде виглядати більш агресивно. Під нею розташується хромована підводка. Дизайн фар буде повністю перероблений. Оптика отримає більш плавні лінії, а також  матиме світлодіодну начинку.

 

Протитуманні фари будуть також повністю новими та матимуть хромовану обробку. Центральна повітряна заслінка на бампері стала більшою і отримала оновлену захисну пластину і нову сітку. Інших змін у конструкції кузова оновленого Triber, швидше за все, не відбудеться.

 

Технічне оснащення моделі, як очікується, залишиться колишнім. 7-місцевий кросовер запропонують покупцям з літровим атмосферним бензиновим двигуном BR10 Dual VVT потужністю 72 кінські сили і 96 Нм, асистувати якому буде як 5-ступінчаста МКП, так і 5-діапазонний «робот» AMT. Пізніше в його агрегатну лінійку увійде турбомотор на 100 кінських сил.

 

За матеріалами MMR