П'ятидверний Volkswagen Polo отримав шосейний автопілот

AvtoAd

27/04/2021
П'ятидверний Volkswagen Polo отримав шосейний автопілот

Volkswagen Polo, який знають у світі вже 50 років,  отримав ще одну новинку. Цього разу йдеться про шосейний автопілот – комплекс безпеки IQ.Drive Travel Assist, який об’єднує радарний круїз-контроль і систему утримання автомобіля в смузі.

 

За інформацією виробника, всі п'ятидверні авто Volkswagen Polo комплектуються світлодіодними фарами і ліхтарями, а за доплату можна встановити матричну головну оптику. До слова, діодна смуга, що з’єднує фари, теж входить в список базового оснащення.

 

 

Для Polo передбачені більш якісні матеріали обробки, мультимедійний комплекс з навігацією, підтримкою Apple CarPlay і Android Auto, бездротова зарядка для смартфонів, камера заднього виду, панорамний дах і паркувальний асистент. Лінійка двигунів оновленого Polo зібрана з агрегатів, які встановлюються на модель з другої половини минулого року. Це базовий атмосферний 1.0 MPI (80 к.с., 93 Н • м), що працює з п’ятиступінчастою “механікою”, і турбована літрова «трійка» TSI (95-110, 175-200 Н • м), для якої доступні ручні коробки з п’ятьма або шістьма передачами і семидіапазонний преселектив DSG. Також в обоймі є чотирициліндровий 1.5 TSI (150 сил, 250 Н • м) в поєднанні з тим же роботом DSG DQ200. Турбодизель 1.6 TDI прибрали з гами ще в серпні 2020 го, і наступника у нього не очікується. А на деяких ринках будуть ще й газові Polo TGI (90 к.с., 160 Н • м).