Мобільний шиномонтаж: послуги, ціни, особливості сервісу

AvtoAd

18/03/2021
Мобільний шиномонтаж: послуги, ціни, особливості сервісу

Якщо ви не їдете на шиномонтаж, тоді він їде до вас. Але тільки в тому випадку, якщо йдеться про шиномонтж мобільний. 

 

Що таке мобільний шиномонтаж? 

 

Така послуга в Україні з'явилась відносно недавно, проте швидко набула популярності. І якщо напочатку ціни мобільного шиномонтажу були вищими, ніж у стаціонарному, то зраз вони фактично зрівнялись а деякі види сервісу навіть допоможуть заощадити. Скажімо, якщо у дорозі з вами трапилась халепа, то у багатьох випадках виклик мобільного шиномонтажу та надання послуг обійдуться дешевше, ніж евакуатор + стаціонарна СТО, 

 

По суті, йдеться про мікроавтобус, оснащений різним обладнанням: домкрат, компресор для накачування коліс і пістолета, гайковерт;
верстат шиномонтажний і балансувальний, генератор - це по мінімуму. Працює така "швидка допомога" для автомобіля цілодобово. Фірм на ринку багато - дже стартап виявився прибутковим бізнесом, який не потребує великих вкладень. А для автовласників це добре - в умовах конкуренції мобільні шиномонтажі дбають про свою репутацію, надають гнучку систему знижок та бонусів і пропонують додаткові послуги окрім просто заміни чи ремонту коліс. 

 

  Які послуги надають і скільки це коштує? 

 

Насамперед - це заміна коліс і виклик майстрів на дорогу, коли  сталась непередбачувана ситуація. Ці послуги мобільного шиномонтжу на сьогодні є найпопулярнішими. 

 

У багатьох компаніях обіцяють, що майстри приїдуть на виклик вже за 20 хвилин після вашого дзвінка. Проте,якщо ситуація не є терміновою, на кшталт аварії,то все ж краще зателефонувати заздалегідь. Виїзд до клієнта коштує переважно від 100 до 200грн вднь і 200-400 грн уночі. Але багато фірм виїжджають до постійних клієнтів безкоштовно або ж проводять час відчасу акційні безкоштовні виїзди для всіх. 

 

Сезонна заміна комплекту коліс (4 шт.) - монтаж/демонтаж шин з балансуванням обійдеться в мобільному шиномонтажі від 380 до 500 грн (залежно від дтипу дисків і марки авто). Сезонну заміну готового комплекту обіцяють провести від 280 до 400 грн.  

 

Більшість компаній пропонують різноманітний ремонт шин та камер, ремонт дисків, проводять накачування шин азотом. Хтось навіть займається доставкою пального і продажем нових та вживаних шин і дисків, а також зберіганням шин на своєму складі. Зарядка акумулятора і запуск двигуна, інша технічна допомога в дорозі - це все є у переліку послуг більшості мобільних шиномонтажів. Також багато підприємців беруть замовлення не лише від окремих водіїв,але й від великих компаній,обслуговючи цілий автопарк, або ж чергують   фестивалях і шоу - екстренна допомога часто буває потрібна не лише людям, але й автомобілям. 

 

Словом, якщо немає бажання простоювати у чергах до СТО чи стаціонарних шиномонтажів - викликайте майстерню на колесах додому. І нехай у дорозі все у вас буде добре. Проте,якщо щось пішло не так і ви не можете впоратись самі - мобільний шиномонтаж приїде швидко.