Mercedes-Benz представила седан і універсал C-Class нового покоління W206

AvtoAd

23/02/2021
Mercedes-Benz представила седан і універсал C-Class нового покоління W206

Модель вийшла більшою за попередника, а також "обжилася" кількома сучасними електронними системами, які раніше дебютували на останньому флагманському седані S-Class.

 

Довжина седана склала 4751 мм, що на 65 мм більше в порівнянні з автомобілем попереднього покоління, а розмір колісної бази виріс на 25 мм — до 2840 міліметрів. Mercedes-Benz C-Class отримав абсолютно нову чотири важільну передню підвіску.

 

Що стосується зовнішнього вигляду, то з флагманським S-Class новий компактний седан ріднить рельєфний капот, а також форма головної оптики. Mercedes C-Class буде доступний зі світлодіодними фарами з новою технологією Digital Light. Кожна фара містить по 1,3 млн відбиваючих елементів і голографічні лінзи, що обертаються зі швидкістю до 2 тис. обертів на хвилину. Завдяки цьому система здатна не тільки висвітлювати дорогу, але і при необхідності світловим пучком проєктувати на неї символи попередження.

 

У моторну лінійку седана і універсала C-Class увійшли чотирициліндрові бензинові турбомотори з робочим об’ємом 1,5 і 2,0 літра, а також дволітрові дизелі. Всі вони працюють за схемою «помірний гібрид» – зі стартер-генератором, який забезпечує додаткові 20 к.с. і 200 Нм крутного моменту.

 

Базовий бензиновий 1,5-літровий двигун розвиває 170 к.с., а його більш потужна модифікація видає 204 кінських сили. Дволітровий двигун має віддачу в 258 кінських сил. Що стосується дволітрового дизеля, то він доступний в двох стадіях форсування: 200 і 265 кінських сил. Mercedes-Benz C-Class запропонують як з двома ведучими колесами, так і з системою повного приводу.

 

За матеріалами АмперКар