McLaren презентував гібридний спорткар нового покоління

AvtoAd

17/02/2021
McLaren презентував гібридний спорткар нового покоління

Новий "гібрид" McLaren Artura має трилітровий V6 із подвійним турбонаддувом, який розвиває 585 кінських сіл та 585 Нм. Водночас із вбудованим у трансмісію електромотором він може розвинути 680 к.с. та 720 Нм. До "сотні" Artura розганяється за 3 секунди, а його максимальна швидкість 330 км/год. Про це повідомляє офіційний сайт компанії McLaren.

 

Двигун живиться від батареї, що складається з п'яти літій-іонних модулів загальною ємністю 7,4 кВтг. Цього йому вистачає на пробіг до 31 км без шкідливих викидів.Акумулятори можна заряджати від зовнішньої мережі і з використанням спецобладнання стандарту EVSE на заповнення 80% енергії піде 2,5 години. Через те, що в коробці передач немає задньої передачі, за її функцію відповідає електромотор.

 

Artura – це також перший автомобіль компанії, який побудований на новій платформі McLaren Carbon Lightweight Architecture. При її розробці інженери закладали використання гібридної силової установки та намагалися за рахунок значного застосування карбону і алюмінію компенсувати зайву вагу електричних компонентів. Гіперкар важить всього лише 1,5 тонни.