Maserati створив незвичайний креативний автомобіль

AvtoAd

06/07/2021
Maserati створив незвичайний креативний автомобіль

Levante Trofeo Fuoriserie Edition for Massimo Bottura, представлений в Модені на фестивалі Motor Valley Fest 2021 Модені, втілює концепцію творчості та креативності з використанням програми персоналізації. Модель присвячена ... відомому шеф-кухареві Массімо Боттура.

 

Levante, перший позашляховик Maserati, – автомобіль, який не знає обмежень, і тому, є чистим аркушем для потужного вибуху енергії. У топовій комплектації Trofeo з двигуном V8 та потужністю 580 кінських сил, забезпечує максимальне задоволення від водіння та швидкості, - так описує авто ресурс Автогік.

 

Зовнішній вигляд Blu Stradale цього Fuoriserie Edition пофарбований різнокольоровими бризками, які також присутні на внутрішніх вставках, центральній консолі та приладовій панелі, створюючи Maserati, який є вибухом творчості з усіх точок зору.

 

Натхненням для яскравого Levante стали поїздки по бездоріжжю, які Боттура прирівнює до однієї з форм абстрактного живопису. Раніше вони зі старшим братом часто їздили по сільських дорогах, після кожної гонки машину прикрашали бризки бруду, або «гоночні шрами», як називав їх Боттура. Щоб враження збереглися довше, цей бруд не змивали кілька днів. На думку Боттури, життя в якомусь сенсі схоже на такі поїздки. Воно теж залишає «шрами», але в той же час трансформує людину відповідно до пережитого досвіду.

 

Цей особливий Levante Trofeo входить в програму персоналізації Maserati Fuoriserie з його різними альтернативами, що дозволяють покупцям вибирати Maserati відповідно до їх смаку. Автомобіль розглядається як предмет одягу, який можна з гордістю носити на дорогах світу в знак самовираження та  як символ концепції сучасної розкоші.