MAHLE-KNECHT

AvtoAd

29/03/2019
MAHLE-KNECHT

Торгова марка KNECHT належить концерну MAHLE. Історія бренда бере свій початок у 1899 році, виробництво фільтрів почалось у 1929. В 1955 – компанія першою в Європі почала використовувати папір, як фільтруючий елемент в автомобільних фільтрах.

Фільтри KNECHT мають гарантовану ступінь очищення 99,9% завдяки спеціальній основі Micro-STAR ®.

Масляні та паливні фільтри KNECHT мають високу надійність в роботі при низьких температурах та низький опір потоку.

Наявність в структурі салонних фільтрів фільтруючих елементів активованого вугілля істотно збільшує термін служби системи очищення повітря, знижує вплив шкідливих для здоров’я людини речовин, запобігає потраплянню в салон автомобіля найдрібніших частинок пилу та вихлопу.

KNECHT постачається на конвеєр таких автогігантів, як Audi, Alfa-Romeo, BMW, DaimlerChrysler, Mitsubishi, Porsche, Volkswagen.

KNECHT – найпопулярніша марка фільтрів в Європі.

Асортимент за товарними групами включає в себе: масляні фільтри, повітряні фільтри, паливні фільтри; вологовідділювачі; фільтри для очищення рідини гідропідсилювачів автомобілів; салонні фільтри для систем вентиляції та кондиціонування повітря в салоні автомобіля; фільтри для спецтехніки та промислові фільтри.

Штаб квартира KNECHT знаходиться в Штутгарті (Німеччина). Виробничі підприємства розташовані в Німеччині, Австрії, Франції, Іспанії, Великобританії. Сьогодні виробничі підприємства з випуску продукції під маркою KNECHT розташовані як в Європі, так і в США, Бразилії, Таїланді, Кореї, Філіппінах, Японії.

Багаторічний досвід роботи, постійні науково-дослідні пошуки в галузі високих технологій, використання найсучасніших матеріалів і особлива увага до екологічної безпеки своєї продукції дозволили KNECHT завоювати довіру і визнання всіх великих світових автовиробників.

Марка KNECHT входить у вищий ціновий сегмент ринку.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/