MAGNETI MARELLI

AvtoAd

29/03/2019
MAGNETI MARELLI

Значна кількість продукції Magneti Marelli Aftermarket Poland – це деталі, що постачаються на конвеєри групи FIAT, а також Renault, Citroen, Peugeot, Ford, Volkswagen, Audi, Seat, BMW-Rover, DaimlerChrysler, GM-Opel, Volvo, Saab, Nissan, Toyota і Daewoo, інша частина – замінники, якість яких відповідає якості оригінальних запчастин.

Пропозиція Magneti Marelli Aftermarket Poland постійно поповнюється новими продуктами і товарними лініями.

Компанія Magneti Marelli була заснована в 1919 році в Італії. Головний офіс компанії знаходиться в місті Corbetta, близько Мілана. Компанія є лідером у виробництві різних запчастин для автомобілів. У компанії є свої представництва в 23 країнах світу. Концерн пропонує на ринку понад 25 000 найменувань продуктів, об’єднаних в 29 продуктових лініях.

З квітня 1997 року розпочав свою роботу відділ продажів на вторинний ринок (aftermarket), який займається продажем запчастин, вироблених в концерні Magneti Marelli. Відділ запчастин Magneti Marelli в 2001 році був реорганізовано в самостійну фірму Magneti Marelli Aftermarket Poland.

У 1999 році Magneti Marelli спільно з компанією Robert Bosch GmbH на умовах 50/50 створила спільне підприємство з виробництва деталей освітлення Automotive Lighting, до якого увійшли вже існуючі на той момент торгові марки Carello, Yorka, Axo-Scintex, Siem і Bosch. У 2000 році Magneti Marelli поглинула підприємство SEIMA Group, що займає значну частку ринку з виробництва та продажу пластикової оптики. З 2003 року Automotive Lighting перейшло в володіння концерну Magneti Marelli. Деталі, які раніше випускалися під торговою маркою Bosch, тепер випускаються як Automotive Lighting.

Таким чином, сьогодні Magneti Marelli займає одне з лідируючих положень на світовому ринку виробництва оптики, згрупувавши виробництво в двох своїх підрозділах: Automotive Lighting (Carello, Yorka, Axo-Scintex, Siem) та SEIMA.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/