LESJOFORS

AvtoAd

29/03/2019
 LESJOFORS

Історія підприємства LESJOFORS Springs Gmbh розпочалась у 1852 році. За минулі роки фірма здобула сталу репутацію виробника якісних спіральних пружин для широкого спектру європейських і японських автомобілів.

Продукція концерну Lesjofors постачається на конвеєри всесвітньо відомих виробників автомобілів, таких як Volvo, Saab, автомобілі яких славляться своєю надійністю. Це служить запорукою якості і довіри до всієї виробленої Lesjofors продукції. Окрім конвеєрів автогігантів, продукція Lesjofors постачається також на вільний (вторинний) ринок запасних частин.

Пружини Lesjofors повністю тестуються на кожному етапі виробництва і виробляються у відповідності зі стандартами якості ISO 9000. Щоб довести високу якість своїх пружин, фірма  надає трирічну гарантію на вироби з умовою виконаного за всіма правилами монтажу.

Пружини Lesjofors виготовляються з високоякісної загартованої пружинної сталі методом холодної навивки. Цей відносно новий спосіб вперше було застосовано у виробництві пружин клапанів, які піддаються великим навантаженням і тому повинні мати високу міцність.

Одна з переваг холодної навивки полягає в тому, що виникає можливість випускати пружини найрізноманітніших форм на сучасному обладнанні, відповідаючи тим самим зростаючим вимогам до легкої ваги та компактності пружин.

Після навивки та зняття напруги пружини піддаються дробеструйному зміцненню, в процесі якого створюється напруга в поверхневому шарі пружин, що значно підвищує термін їх експлуатації. Пружини Lesjofors покриваються високоглянцевим епоксидним порошковим лаком, методом спікання. Цей процес здійснюється за допомогою сучасної установки для нанесення лакофарбового покриття, що відповідає екологічним вимогам.

Пружини Lesjofors конструюються за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, за допомогою якої можна розрахувати залишковий стиск пружини після того, як вона піддалася певному навантаженню. За допомогою комп’ютерного моделювання фахівці компанії мають в своєму розпорядженні дані про характеристики пружини ще до початку її виробництва.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/