Infiniti готується до прем’єри нового QX60

AvtoAd

28/05/2021
Infiniti готується до прем’єри нового QX60

Презентацію запланували на 23 червня. А восени нинішнього року великий кросовер другого покоління вийде на ринки США і Канади, а пізніше з’явиться і в інших країнах, повідомляє AMPERCAR.

 

Уже відомо, що «другий» Infiniti QX60 буде технічно уніфікований з Nissan Pathfinder. На ринку США кросоверу залишать колишній 3,5-літровий бензиновий «атмосферник» V6 потужністю 299 кінських сил, який отримає замість варіатора дев'яти діапазонний автомат спільної розробки з ZF. У тому числі завдяки йому тягові можливості зросли на 20 відсотків: новий позашляховик зможе буксирувати причепи масою до 2722 кілограмів.

 

QX60 запозичить у Pathfinder і селектор режимів руху, але тільки з п’ятьма профілями замість семи. Привід – повний Intelligent All-Wheel Drive з гідравлічною муфтою в задній осі, софт якої оцінює дорожні обставини за допомогою датчиків і вміє підключати вісь ще до початку пробуксовування.

 

На зовнішність QX60 другого покоління натякнув показаний минулого року концепт QX60 Monograph: в Infiniti заявили, що серійна машина буде виконана в схожому ключі, але точною копією шоу-кара не стане. Новинка збереже трирядний салон, переглянуте оформлення якого вже розкрите завдяки шпигунам: всередині є три цифрових дисплеї і «повітряний» центральний тунель.

 

До оснащення також увійде розроблений Nissan напівавтопілот ProPilot, який став «розумнішим» і м’якше контролює гальма. Він вміє самостійно сповільнюватися і прискорюватися, зчитуючи дорожні знаки, тримати задану швидкість і пригальмовувати перед поворотами.