INA

AvtoAd

29/03/2019
INA

Компанія INA (INA – Schaeffler KG, Herzogenaurach, Germany) – одна з небагатьох приватних підшипникових компаній в світі.

Вона була заснована у 1946 році в німецькому містечку Герцогенаурах двома братами – Вільгельмом і Георгом Шеффлерами.

Робота компанії почалася з розробки сепараторів для голчастих роликових підшипників. Поступово, розширюючи свою діяльність в автомобільному секторі, компанія розпочала конструювання та виробництво широкого спектру інших компонентів. Однак, виробництво голчастих роликових підшипників з сепараторами сьогодні залишається основою бізнесу INA.

Компанія є членом групи компаній Шеффлер, штат якої сьогодні налічує 58 000 робітників і службовців, а продажі досягають 7 мільярдів євро в рік.

Сьогодні INA володіє провідним європейським виробником антифрикційних підшипників – компанією FAG. Єврокомісія прийшла до висновку, що придбання і другого найбільшого постачальника аналогічної продукції SNFA, дозволить компанії INA зайняти домінуючі позиції у відповідному секторі ринку.

INA – виробник запчастин для Ауді, Фольксваген, Шкода.

Виробниче обладнання компанії розміщується приблизно на 40 заводах у всіх індустріалізованих країнах світу. Асортимент продукції ділиться на три основні напрямки.

INA є фахівцем в області роликових підшипників. Компанія пропонує великий асортимент моделей для широкого застосування в різних областях починаючи від загального машинобудування і закінчуючи автомобільною промисловістю. Компанія є лідером на світовому ринку радіальних роликових підшипників з голчастими роликами та двома кільцями.

Компанія пропонує найбільший вибір систем наведення.

Також компанія пропонує комплектуючі двигунів. А в області комплектуючих гідро- і механічних приводів клапанів INA є провідним світовим виробником.

Для розробки продукції компанія використовує найсучасніші методи, такі як кінематичний та динамічний аналізи, а також аналіз кінцевого елемента. Перед тим як потрапити на ринок – вся продукція ретельно тестується.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/