HEPU

AvtoAd

29/03/2019
HEPU

Впродовж 35 років німецька компанія Hepu виробляє високоякісні водяні насоси для автомобілів. Широкий асортимент продукції, швидкі поставки, сучасна технологія виробництва та високий рівень якості – все це робить Hepu провідним виробником водяних насосів для автомобілів.

Точність, висока якість та надійність є важливими основами успіху компанії, тому водяні насоси фірми Hepu у всьому світі отримали найвищу оцінку як запчастини, що володіють якістю першого класу.

Основним завданням будь-якого водяного насоса є охолодження гарячих областей навколо циліндрів і головки двигуна. При неполадці в системі охолодження, двигун починає працювати на високих температурах, що, в кінцевому підсумку, призводить до виходу двигуна з ладу.

Основна відмінність помп HEPU від водяних насосів інших виробників полягає в тому, що помпи компанії HEPU витримують величезні осьові та радіальні навантаження. Це досягнення є результатом використання у виробництві підшипників вищої якості. Крім того, всі помпи HEPU оснащені загартованими шпинделями, що надає їм особливу надійність. Збільшення корпусу підшипників дає можливість використовувати підшипники з більшою несучою здатністю, що, в свою чергу, дозволяє у багато разів підвищити довговічність насоса.

Висока точність виготовлення Hepu забезпечує довговічність в роботі, постійні інновації в конструкціях та застосування сучасних керамічних матеріалів ущільнювачів забезпечують надійне ущільнення, високу корозійну стійкість та малу масу.

Висока чистота обробки, оптимізовані форми робочих коліс та каналів знижують втрати на опір потоку, збільшують продуктивність системи охолодження, забезпечують стабільний тиск та знижують втрати потужності.

Компанія HEPU постачає свою продукцію на конвеєри таких автомобільних виробників, як AUDI, BMW, MB, OPEL, PORSCHE, RENAULT, SAAB, VOLVO та інших.

Володіючи величезною сучасної науково-технічною базою фірма HEPU конструює помпи, що забезпечують максимальний потік і тиск, а застосування матеріалів на основі новітніх наукових розробок дозволяє надовго захистити помпи від корозії.

Оснащення високоякісними підшипниками і загартованими шпинделями, помпа HEPU дозволяє витримувати високі осьові і радіальні навантаження. Застосування спеціально розроблених ущільнень виключає витік рідини.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/