GOETZE

AvtoAd

29/03/2019
GOETZE

Фірма GOETZE – це торгова марка світового гіганта запасних частин концерну Federal Mogul.

Federal-Mogul, ставши світовим лідером, в найповнішій степені задовольняє потреби світових виробників оригінального обладнання та ринку запасних частин. На заводах компанії Federal-Mogul працюють фахівці з високою технічною компетенцією, вони накопичили багатий досвід в тестуванні матеріалів, розробляють і застосовують власну технологію, прищеплюють філіям високі виробничі навички, виявляють гнучкість системи дистрибуції і збільшують потужності збуту для забезпечення своїх покупців якісною продукцією та послугами. У компанії Federal-Mogul працює 47000 осіб в 24 країнах.

GOETZE (Гетце) вже зарекомендувала себе в якості постачальника комплектуючих для автомобільних і промислових двигунів.

Маючи настільки довгу історію розвитку, GOETZE у світовому фінансово-промисловому обороті стала одним з найбільш традиційних виробників. Сьогодні фірма здійснює серійне виробництво і постачає ринок запчастин гільзами циліндрів, поршневими кільцями та прокладками.

Компанія представляє унікальну програму комплектів поршневих кілець для вторинного ринку. Компанія пропонує варіанти спеціальної комплектації для вживаних двигунів, власні методи виробництва та металеві сплави.

На авторинках запчастин країн СНД GOETZE пропонує якісні деталі двигуна: прокладки, сальники, поршневі кільця, болти голівки блоку циліндрів, поршні та гільзи циліндрів.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/