FILTRON

AvtoAd

29/03/2019
FILTRON

FILTRON – зареєстрована торгова марка автомобільних фільтрів, що належить компанії WIX-FILTRON.

Діяльність компанії розпочалась у 1982 році в Польщі. У 1997 – компанія об’єдналася з відомим американським концерном DANA Corporation. В результаті такого об’єднання утворилася польсько-американська компанія WIX-FILTRON. З 2004 року компанія входить до міжнародного автомобільного концерн AFFINIA Group.

Основною діяльністю компанії є виробництво різних типів фільтрів для автомобільної промисловості.

Автомобільні фільтри компанії WIX-FILTRON можна підібрати практично для всіх моделей автомобілів існуючих марок. Асортимент продукції налічує більше 2000 різних видів фільтрів: повітряні фільтри (круглі, панельні, для вантажівок); масляні фільтри (розбірні і нерозбірні); паливні фільтри (корпусні і прямоточні); фільтри салону (традиційні і з активованим вугіллям); осушувачі повітря; фільтри охолоджуючих рідин; фільтри промислового призначення; гідравлічні фільтри.

Використання нових технологій і сучасного обладнання дозволяє компанії WIX-FILTRON виробляти продукцію високої якості. Експлуатаційні характеристики всіх типів фільтрів визначаються у випробувальній лабораторії компанії, оснащеній високотехнологічним обладнанням. Якість продукції також постійно контролюється представниками AFFINIA Group.

Підтвердженням високої якості фільтрів, що випускаються FILTRON, є сертифікати, які відповідають міжнародним стандартам ISO 9001, QS 9000, ISO / TS 16949, ISO 14001.

Сьогодні WIX-FILTRON – лідер з виробництва фільтрів у Польщі. Частка продажів на польському ринку складає 42%. Компанія також займає лідируючі позиції на ринку Центральної та Східної Європи. Поставки здійснюються в такі країни, як Німеччина, Великобританія, Чехія, Угорщина, Франція, Швеція, Швейцарія, Італія, Росія, Ірландія. Крім того, продукція FILTRON широко відома в країнах Америки, Азії та Африки.

Фільтри, вироблені компанією, постачаються на конвеєри таких світових автовиробників, як Ford, Volkswagen, Aston Martin, Lotus, Seat, GM, Land Rover та MG Rover.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/