FERODO

AvtoAd

29/03/2019
FERODO

Фірма FERODO була заснована в Англії в 1897 році і є найдосвідченішою в світі компанією, що повністю спеціалізується на фрикційних матеріалах.

У FERODO фрикційні матеріали пройшли весь шлях розвитку – з моменту їх першого застосування і до сучасного вигляду. Завдяки величезному досвіду і тісній співпраці з автомобільними концернами, компанія постачає на ринок найсучасніші гальмівні колодки і диски, створені за оригінальними технологіями із застосуванням інноваційних рішень.

З 2007 року гальмівні колодки для легкових автомобілів Ferodo випускаються за технологією ThermoQuiet і здобули престижний Золотий Гран Прі на виставці EQUIP AUTO Grands Prix International за інновації в автоіндустрії.

Сьогодні FERODO вважається провідним виробником фрикційних матеріалів не тільки в Європі, але і у всьому світі. Видатні успіхи в автомотоспорті та контракти на конвеєрні поставки з визначними автомобільними фірмами є прикладом високого технічного рівня компанії.

Фірма FERODO постачає свою продукцію на конвеєр провідних автовиробників: MERCEDES, OPEL, AUDI, FORD, VW, CITROEN, DAEWOO, FIAT, HONDA, JAGUAR, MAZDA, NISSAN, PEUGEOT, RENAULT, ROLLS ROYCE, ROVER, SEAT, SKODA, SUZUKI, TOYOTA , LANCIA.

Спеціалізований дизайнерський центр FERODO займається розробкою гальмівних колодок для авто та мотоспорту. Величезна кількість перемог, завойованих на гоночних трасах, є найкращим показником технологічного і виробничого рівня компанії. Автоперегони – це найкращий полігон для випробувань гальмівних колодок. Отримані в результаті гальмівні колодки допомагають у розробці продукції для серійних автомобілів.

Компанія Ferodo сьогодні – це більше, ніж віковий досвід роботи на ринку запчастин, Ferodo – це доступні ціни і різні серії запчастин від гальмівних колодок в різному вигляді – до гальмівних дисків і рідин.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/