FAE

AvtoAd

29/03/2019
FAE

Компанію FAE заснував Франческом Альбером в Іспанії у 1952 році. Офіс компанії знаходиться в Барселоні. З моменту заснування, компанія орієнтувалась на випуск електрообладнання для автомобілів. Спочатку метою компанії було усунути дефіцит запчастин на внутрішньому ринку Іспанії.

Однак в 1963 році компанія починає розширювати виробничі потужності і представляє продукцію на міжнародній автомобільній виставці. З цього часу починається експансія компанії на європейському і світовому ринку aftermarket.
У 1972 році компанія модернізує виробництво і відкриває великий завод.

 

У 1997 році компанія FAE знову розширює виробничі потужності, впроваджує нові технології, проводить модернізацію виробництва. У результаті компанія розширила номенклатуру вироблених запчастин і збільшила випуск виробів. Це дозволило їй перетворитися з підприємства, що забезпечує потреби внутрішнього ринку, у великого європейського постачальника запчастин.

Компанія FAE орієнтується на складання автозапчастин. Компанія закуповує високоякісні матеріали та сировину і здійснює штампувальні роботи на своїх виробничих базах.

Сьогодні асортимент продукції, що випускається компанією, налічує більше 2000 найменувань. Спеціалізація компанії є наступною: випуск датчиків різних типів (температури, тиску, двигуна і так далі), що є складовими панелей приладів, перемикачів, свічок передпускового підігріву, проводки запалювання, дизельних стоп-соленоїдів.

Одна з останніх революційних розробок компанії – об’єднання датчиків числа оборотів і положення колінвалу та лямбда-зондів.

Сьогодні продукція компанії постачається в 80 країн світу. Продукція FAE постачається на конвеєри IVECO PEGASO, IVECO PEGASO INDUSTRIIALES, SKODA, SANTANA MOTOR, а також SUZUKI.

У 1995 році компанія FAE провела сертифікацію своєї продукції і отримала сертифікат якості ISO 9001, прийнятий за основу в усьому світі. У 2006 році компанія отримала сертифікат повторно, в тому числі і на випущені нею революційні модифікації лямбда-зондів і датчики числа оборотів і положення колінвалу.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/